RTÜKten Hadise cezası!

Hadisenin Melek adlı parçası için çekilen klip RTÜKü kızdırdı.

16 Aralık 2013 Pazartesi 17:21
Bu haber 50 kez okundu
RTÜKten Hadise cezası!
Hadisenin Melek adlı parçası için çekilen klip nedeniyle ceza verdi. Klipte, evli bir çiftin birbirini aldatma görüntüleri yer alıyordu.

Uydudan yayın yapan Mercek TV adlı kanalda 1 Eylül günü Hadisenin Melek adlı parçasına ait klip yayınlandı. RTÜK İzleme ve Değerlendirme Dairesi raporunda, şu görüşler yer aldı:

Klibin başında eşiyle evde tartışan kadın, bir barda gördüğü erkekle yakınlaşmaktadır. Kadının erkekle sokakta başlayan öpüşmesi yatakta devam etmektedir. Birbirlerine sarılmaları, öpüşmeleri, kamera açısının erkeğin pantolonunu çıkarma görüntüsüne odaklanması, cinsel ilişkiyi resmetmektedir. Kendi evinde karısını başka bir erkekle yakalayan eş de, tepki olarak başka bir kadını yatak odasına çağırmaktadır.\"

ALDATMA DOĞAL BİR DAVRANIŞ GİBİ
RTÜK üyeleri de Klipte aldatma doğal bir davranış gibi gösterilmeye çalışılmakta, karı-koca karşılıklı olarak birbirini aldatmaktadır. Bu görüntüler geleneksel aile yapımızın yozlaşmasına sebep olabilecek niteliktedir görüşünde birleşti. Mercek TVye, Çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlakî gelişimine zarar verme gerekçesiyle uyarı cezası verildi.


İşte o klip:

    Yorumlar

Hava Durumu
Tümü Anket
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv