Estetik burun ameliyatı fiyatları 2013-2014

Tüm dünyada en fazla tercih edilen estetik operasyonlardan birisi olan burun estetiği, Türkiye’de sıklıkla tercih edildiği için burun estetik ameliyatı fiyatları da çoğu kişi tarafından merak konusu. Estetik burun ameliyatı fiyatları hakkında sizleri kesin bir şekilde bilgilendiremeyiz, ancak yaklaşık olarak burun estetik ameliyatı ücreti hakkında bilgi verebiliriz. Çünkü estetik ameliyatlar hem ile, hem yaptırılacak merkeze,...

27 Kasım 2013 Çarşamba 07:55
Bu haber 120 kez okundu
Estetik burun ameliyatı fiyatları 2013-2014

Tüm dünyada en fazla tercih edilen estetik operasyonlardan birisi olan burun estetiği, Türkiye’de sıklıkla tercih edildiği için burun estetik ameliyatı fiyatları da çoğu kişi tarafından merak konusu. Estetik burun ameliyatı fiyatları hakkında sizleri kesin bir şekilde bilgilendiremeyiz, ancak yaklaşık olarak burun estetik ameliyatı ücreti hakkında bilgi verebiliriz.

Burun ameliyatı fiyatları

Çünkü estetik ameliyatlar hem ile, hem yaptırılacak merkeze, hem yapılacak estetiği hem de uzman doktora göre fiyatları değiştiği için estetik burun ameliyatı fiyatları için kesin bir bilgi vermek yanlış oluyor.

Sorununuza ve isteklerinize göre uzman bir doktorla yüz yüze görüştükten sonra kesin bir fiyat elde edebilirsiniz. Fakat şunu da söylemek gerekir ki, burun yüzün tam ortasında yer aldığı ve güzelliğe doğrudan etki ettiği için, burun estetik ameliyatı ücretinden ziyade iyi bir merkez ve başarılı cerrahi bir ekip seçmeye özen gösterilmelidir.

Günümüzde burun estetik ameliyatının fiyatları ortalama 4000-8000 TL’dir. Lakin, Lüks ve seçkin estetik merkezleri ile özel hastanelerde burun estetik fiyatları daha da artabiliyor.

    Yorumlar

Hava Durumu
Tümü Anket
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv