Gençler, Hastalara Kitap Hediye Etti

Şanlıurfa Gençlik Merkezindeki gençler Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yatan hastalara kitap hediye etti.Şanlıurfa Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllülerinden oluşan bir grup genç, yatan hastalara...

11 Aralık 2013 Çarşamba 18:10
Bu haber 57 kez okundu
Gençler, Hastalara Kitap Hediye Etti
Şanlıurfa Gençlik Merkezindeki gençler Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yatan hastalara kitap hediye etti.

Şanlıurfa Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllülerinden oluşan bir grup genç, yatan hastalara ellerindeki kitapların bir bölümünü okuduktan sonra kitapları, hastalara geçmiş olsun temennilerini sunduktan sonra hediye olarak bıraktı. Kitap hediye edilen hastalar, gençlerin bu davranışından dolayı memnun olduklarını dile getirerek bu projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp yaptığı açıklamada, Kitap okuma projesi kapsamında başlatılan etkinliklerin ilki Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş merkezinde, ikincisi Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde, üçüncüsü ise Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki hastalara kitap okuma etkinliği olarak gerçekleştirildiğini belirten Müdür Alp, “Şanlıurfalı gençlerle hasta ziyareti yaparak, hem hasta ziyareti hem de hastaların boş zamanlarını değerlendirebilmelerini sağlamak amacıyla hastalara Gençlik ve Spor Bakanlığının hazırlamış olduğu kitaplar dağıtıldı. Gençlerin hasta ziyareti konusunda duyarlılaştırılması ve hastalara kitap okuma alışkanlığı kazandırılması açısından güzel bir etkinlik yaptık” dedi.

    Yorumlar

Hava Durumu
Tümü Anket
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv